מבצע!

איש לומד לעוף

75.00

הספר “איש לומד לעוף עוסק בתהליך המורכב שעובר כל אדם המבקש ליצור שינוי יצירתי בחייו ובעולמו.

באיש לומד לעוף תמצאו שיחה מסקרנת על השאלה מהי יצירתיות, למה אנשים רבים כל כך חושבים שהם “לא כאלה”, מהי הקפיצה היצירתית שנדרשת כדי לזוז קדימה, ואיך חוויה של חוסר ודאות ואי ידיעה – הם חלק משמעותי מהקפיצה.

הספר חושף קלישאות ומנגנונים אוטמטיים השזורים ביחסים של בני אדם עם יצירתיות, ומצייד אתכם בשפע של סיפורים מרתקים, דוגמאות מעוררות השראה, מידע ורעיונות מקוריים על הדרך ועל האפשרויות שלכם בתוכה.

זוהי מהדורה מחודשת של הספר שיצא לראשונה ב 2010, והפך לרב מכר. מוזמנים ליהנות ולעוף.


ביקורות:

  • “אל הספר “איש לומד לעוף” הגעתי בהמלצת חבר סופר. התחלתי לקרוא מהאמצע, מהפרק המעניין אותי כרגע “לצאת לאור”, המשכתי הלאה ומשם שבתי לקרוא אותו מן ההתחלה. הספר נפלא, מרגש, מחזק, מחדש את האמונה בתהליך“.  אילן שיינפלד, סופר.

  • “מאד קשה לכתוב ספר אינטיליגנטי, שיצליח לתאר את ה”עולם היצירתי” מבלי לגלוש לטיעונים ניו-אייג’יים, ולכן התענוג שבקריאת הספר הוא כל כך גדול ומרענן. ומה שחשוב הרבה יותר: מאיר עיניים, תכליתי, שימושי, מפיח-תקווה ומעודד לעשייה מעשית”.  בילי מוסקונה-לרמן, “מעריב”.


  • “מזה שנים אני מחפשת ספר בדיוק כזה: אינטיליגנטי, מכיל ידע, מעורר השראה ובנוסף מסייע לי בחיי היצירה יום יום“. פרופ’ מאירה וייס, אנתרופולוגית וסופרת.

  • “אני חייל בסיום שירות סדיר ואני רוצה להודות לך על הספר שכתבת. הרבה פעמים אני קורא ספר ומבין אותו, מזדהה איתו, נכנס לתוכו. אך מעטות הפעמים שבהן אני קורא ספר שמבין אותי, מזדהה איתי ונכנס לתוכי כאילו נכתב רק בשבילי“. עידן ויצנר, כיום מוזיקאי ומורה.


  • תודה רונה על שהשמעת את קולנו ברבים: אלה שלפחות מתחילים להתידד עם הקול הפנימי שלהם, אלה שכולם סביבם התייאשו, אלה שהבינו שהתלם הוא לא ממש בשבילם. והחשוב מכל – אלה שכבר עברו דרך עם עצמם כדי לאהוב את העובדה שהם לא כמו כולם”. חגית, אמנית ואם לשלושה.


קטגוריה: